• TURNIEJ PIŁKARSKI COCA-COLA CUP

• 30 marca 2015r. chłopcy gimnazjum wzięli udział w pierwszym etapie eliminacji XVII edycji Turnieju Piłkarskiego Coca – Cola Cup 2015. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły (PG 2, PG 3, PG 4 i PG 6). Do dalszych rozgrywek awansował tylko zwycięzca turnieju. Do zawodów nie przystąpili zawodnicy z PG 3, oddając mecze walkowerem.
      Nasi chłopcy zajęli 2 miejsce  i niestety nie awansowali do dalszego etapu rozgrywek.

Wyniki spotkań:

PG 2 – PG 4                                                     PG 2 – PG 6                                    PG 4 – PG 6

2    :     2                                                            9    :     0                                          3    :     3

I miejsce PG 2 - awans

II miejsce PG 4

III miejsce PG 6

Szkołę reprezentowali: Stolarski Jakub 2A, Siedlecki Przemysław 2A, Krzyszkowski Maciej 2A, Kępa Mateusz 3B, Musiał Patryk 3A, Owiesek Kacper 3B, Igor Kupczyński 1A, Sajmon Sadowski 1A, Zając Damian 3A, Gagatek Eryk 1A.