• SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI

•        Dnia 5 stycznia 2015 r. uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 4 spotkali się z absolwentami naszej szkoły.
      Byli wychowankowie - Kinga Kurowska i Bartosz Kurzelewski opowiadali młodszym koleżankom i kolegom o swoich wymarzonych studiach na medycynie weterynaryjnej i wydziale lekarskim.
             Mówili również o tym, że dzięki temu, iż nasza szkoła dała im solidne podstawy wiedzy, mogli kształcić się najpierw
      w wybranej przez siebie szkole średniej, a później dostać się na studia, po ukończeniu których będą mogli realizować się życiowo.
             Mamy nadzieję, że tego typu spotkania przejdą do tradycji naszej szkoły, tym bardziej, że absolwenci chętnie i często odwiedzają swoich wychowawców i nauczycieli, opowiadając im o tym, jak wygląda ich dalsza nauka. Bardzo często są świadkami pozytywnych zmian zachodzących w naszej szkole. Z radością wracają do niej po latach i wspominają mile spędzone tutaj chwile.