• WYCIECZKA DO MIELNA

• W dniach 1 - 5 czerwca 2015 r. uczniowie z klas piątych i szóstych pojechali na wycieczkę do Mielna. Opiekunami byli: Wiesława Kurzelewska, Maria Krupczyńska - Ślęzak, Jan Żywuszko i Jacek Porzeżyński.
      Większość pierwszego dnia dzieci spędziły w podróży. Przebiegła ona w miłej atmosferze wśród rozmów
      i śmiechów. Następnie przyszedł czas na zakwaterowanie się w hotelu o nazwie "Villa Marcello". Po krótkim odpoczynku "podróżnicy" poszli przywitać się z morzem. Drugi dzień zaczął się pysznym śniadaniem w miejskiej stołówce. Następnie pojechaliśmy do Western Parku w Ustroniu Morskim, gdzie spędziliśmy czas strzelając
      z wiatrówki, jeżdżąc na mechanicznym byku czy oglądając pokazy konne. Po powrocie do hotelu udalismy się nad morze i do sklepu z pamiątkami.
      Trzeciego dnia odbyła się wycieczka do Kołobrzegu. Uczniowie przepłynęli rejs statkiem o nazwie "Pirat". Po zjedzeniu pysznych lodów dzieci miały chwilę wolnego czasu. Następnie wróciły do Mielna. Czwartego dnia uczniowie wybrali się na pieszą wycieczkę do Unieścia, a następnie spróbowali swoich sił w parku linowym.
      Ostatniego dnia wycieczki pojechaliśmy do Dobrzycy, gdzie błąkaliśmy się po labiryncie Hortulus.
      Po wyczerpującej zabawie większość osób przespała drogę powrotną.
      Wyceczka bardzo się udała. Każdy wrócił z niej szczęśliwy - uczestnicy na pewno długo będą ją wspominać.