• TENIS STOŁOWY

• W listopadzie i grudniu w sali korekcyjnej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym chłopców PSP. W turnieju wzięli udział chłopcy z klas V i VI .

Wyniki:

1. Tomasz Witkowski  Vb
      2. Jakub Strzelczyk Vb
      3. Jakub Lesiński Vb
      4. Kacper Łakomiec Vb

Trzech najlepszych uczniów zakwalifikowało się do zawodów międzyszkolnych, które zostały zaplanowane na styczeń 2015 roku.

W dniu 8 stycznia 2015 roku w hali sportowej PSP 5 R-sko odbyły się Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym PSP. Reprezentacja chłopców zajęła

3 miejsce, kwalifikując się tym samym do zawodów powiatowych.

Wyniki spotkań:

PSP2 – PSP 9  2:3

PSP2 – PSP 1  3:2

PSP2 – PSP 3  0:3

Końcowa klasyfikacja:

1. PSP 3 Radomsko
      2. PSP 9 Radomsko
      3. PSP 2 Radomsko

Skład naszej reprezentacji: Tomasz Witkowski, Jakub Strzelczyk, Kamil Lesiński.

W dniu 13 stycznia 2015 roku w Dobryszycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym PSP. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała dwa spotkania, oba zakończone porażkami  i odpadła z turnieju, zajmując

miejsca 7-9.

Wyniki spotkań:

PSP2 – PSP Gorzędów 0:3

PSP2 – PSP Ciężkowice          0:2

Skład reprezentacji szkoły: Tomasz Witkowski, Jakub Strzelczyk, Kamil Lesiński.