• DOMINIK ISKRZYŃSKI W CZOŁÓWCE LAUREATÓW INTERDYCYPLINARNEGO KONKURSU EKOLOGICZNO-REGIONALNEGO

• W dniu 5 maja 2015 r. odbył się ostatni III etap wojewódzkiego XIX Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Regionalnego dla uczniów gimnazjów województwa łódzkiego, organizowany przez WODN w Piotrkowie Trybunalskim.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Weronika Szulc z kl. III ag i Dominik Iskrzyński z kl. II ag. Jesteśmy dumni z osiągnięcia Dominika, który zdobył 57 punktów i uzyskał tytuł laureata. Brawo Dominik!!!!

Nasi uczniowie od kilku lat uczestniczą w tym konkursie, odnosząc sukcesy i promując szkołę w województwie. Opiekunem uczniów jest nauczyciel biologii - p. Alina Chmielewska.