• WYCIECZKA NA LODOWISKO DO BEŁCHATOWA

• Wycieczka na lodowisko do Bełchatowa

Dnia 15.12.2014r. uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę na lodowisko do Bełchatowa. Uczniowie klas IVa, IVb, Va i Vb PSP pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego p. Adama Kołodziejskiego i p. Jerzego Pluty oraz pań – Jolanty Stępień, Agnieszki Gregorek – Szyszki, Sylwii Kuliś i Józefy Małek próbowali swoich sił na lodowej tafli. Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Każdy jeździł jak umiał: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Przez ponad 90 minut  cieszyliśmy się z możliwości oderwania się od nauki. Pobyt na lodowisku dostarczył wszystkim uczestnikom wycieczki dużo radości oraz niezapomnianych wrażeń!