• OGÓLNOPOLSKI KONKURS MEDITEST

• Dnia 18.11.2015r uczniowie z klas II A,  II B,  III A,  III B gimnazjum wzięli udział w V edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat ochrony zdrowia - MEDITEST.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębianie znajomości budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu, zwiększenie ich świadomości o współczesnych zagrożeniach dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach.

Uczniowie pisali test składający się z zestawu 30 pytań. Do każdego pytania dołączono 4 odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa.

Wyniki konkursu MEDITEST wraz z dyplomami i miejmy nadzieję z nagrodami będą przysłane do szkoły do 07.01.2016r.

Magdalena Poteralska i Jan Żywuszko zachęcili uczniów do udziału w tym konkursie.