• Wycieczka klas II do Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach

• 5 października 2022r. klasy 2a i 2b pod opieką pań: K. Gonery-Bartnik, M. Nowak i D. Rzeszot wybrały się na wycieczkę do Żarek, gdzie spędziły dzień pełen atrakcji. Pierwszą były słodkie warsztaty wytwarzania słodyczy w Manufakturze Hokus Pokus. Następnie w EtnoPracowni wykonały zabawkę z naturalnych materiałów: siana, drewna i ziaren. Kolejnym punktem było zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Dawnych  Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach, gdzie dzieci odkrywały tajemnice szewstwa, bednarstwa, piekarstwa i młynarstwa i poznały różne techniki produkcji mąki. Ostatnim punktem programu było własnoręczne wykonanie pizzy w Przystani Leśniów, która na koniec wycieczki smakowała wspaniale!

• MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

•

04.10.2021r. nad zalewem na Wymysłówku odbyły się mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców.

Nasze sztafety zajęły 4 miejsce chłopcy i 5 miejsce dziewczęta.

Składy zespołów:

Chłopcy Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 6 x 1200m – 4 miejsce

Kancerek Filip 6b, Prokop Franciszek 8b, Krawczyk Damian 5b, Kuliś Antoni 8b, Zbroiński Filip 7c, Cichuta Filip 6b, Chachulski Kacper 8b.

Dziewczęta Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 6 x 1000m – 5 miejsce

Szewczyk Anna 7a, Stasiakiewicz Zofia 7a, Kopeć Oliwia7a, Hayewskaya Maria 7b, Kuliś Liliana 8a, Kuliberda Lena 8a, Alama Aleksandra 8a.

Opiekunowie: Kępa Ewa i Pluta Jerzy

Wszystkim uczestnikom gratulujemy

• BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE

Dnia 4 października uczniowie klas 0- III uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami Powiatowej Komendy Policji w Radomsku. Tematem spotkania było BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE.

• Dzień Chłopaka w 5a

• Dnia 30 września dziewczynki z klasy 5a zorganizowały dla swoich kolegów z klasy  niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Wcześniej podczas zajęć teatralnych prowadzonych przez Panią Katarzynę Gonerę -Bartnik uczennice przygotowały program ph. Randka w ciemno. Chłopcy otrzymali od koleżanek upominki, natomiast wychowawczyni przygotowała dla chłopców okolicznościowe dyplomy. Na koniec wszyscy uczniowie zasiedli do poczęstunku przygotowanego z pomocą rodziców, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie w organizację tej wyjątkowej uroczystości.

• Dzień Chłopaka 2022

• Dzień Chłopaka w 3b

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z klasy I a złożyły swoim kolegom życzenia i wręczyły upominki.

Dzień Chłopaka w 2a

Dzień Chłopaka w 5b

Dzień Chłopaka w 2b

• Wycieczka do Wapiennik

• Dnia 29 września uczniowie klas VII a i VII b, pod opieką p. K. Wojtali, p. J. Stępień i p. A. Olejarnik, wybrali się na wycieczkę do Wapiennik. Wspólnie spędzili czas, grając w paintball i zajadając kiełbaski przy ognisku. Pogoda i humory dopisywały!